Запишіть рівняння реакцій для здійснення перетворень: Cu-NO2-HNO3-Ba(NO3)2-KNO3


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.

Ответ:

N2+2O2=2NO2

4NO2+H2O+O2=4HNO3

2HNO3+Ba=Ba(NO3)2+H2

Ba(NO3)2+K2SO4=BaSO4(осадок)+2KNO3