Помогите пожалуйста, ибо я только изредка понимаю химию))  1. скласти рівняння реакції в

молекулярно-йонному вигляді6 1) літій оксид+аш хлор 2) кальцій гідроксид + нітратна кислота 3) карбон 4 оксид + натрій гідроксид 2.скласти рівняння гідролізу солі плюмбум нітрат, калій фосфат, алюміній сульфід 

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Глеб.
1)
Li2O+2HCl=2LiCl+H2O
2Li(+) + O(2-) + 2H(+) + 2Cl(-)=
2Li(+) + 2Cl(-) + H2O
2H(+) + O(2-) = H2O

Ca(OH)2+2HNO3=Ca(NO3)2+2H2O
Ca(2+) + 2OH(-) + 2H(+) + 2NO3(-) =
Ca(2+) + 2NO3(-) + 2H2O
2H(+) + 2OH(-) = 2H2O

CO2+2NaOH=Na2CO3+H2O
CO2 + 2Na(+) + 2OH(-)=
2Na(+) + CO3(2-) + H2O
H(+) + OH(-) = H2O
2)
Pb(NO3)2+H2O=Pb(OH)2+HNO3
K3PO4+H2O=не идёт
Al2S3+6H2O=2Al(OH)3+3H2S