Обчисліть масу розчину в кг, для приготування якого використали 0,2 т калій хлориду і 1м³ води


Ответы на вопрос

Отвечает Бондик Яна.

Дано:

m(KCl) = 0,2 т = 200 кг

V(H2O) = 1 м³ = 1000 л

Знайти:

m(p. KCl) - ?

Розв'язок.

m(p. KCl) = m(KCl) + m(Н2О)

m(Н2О) = V(H2O)*ρ(H2O)

m(p. KCl) = m(KCl) + V(H2O)*ρ(H2O)

m(p. KCl) = 200 кг + 1000 л*1 л/кг = 1200 кг

Відповідь: 1200 кг