Яку масу мають 44,8 літрів хлору? помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Панфилова Анастасия.

Дано:

V(Cl) =44.8 л

Найти :

m(Cl) -?

Решение:

n(Cl) =44.8/22.4=0.5 моль

m= n * M = 0.5 * 35.5= 17.75 г.