Помогите ! Обчисліть кількість речовин та масу солі, яка утвориться в результаті взаємодії алюмінію

масою 8,1 г з надлишком хлоридної кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Цаллагова Сабина.
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2

8.1/54 = x/2

x = (8.1*2)/54 = 0.3 моль

8.1/54 = y/267

y = (8.1*267)/54 = 40.05 (г)