Вкажіть молекулярну формулу і назву аклану ,що має відносну молекулярну масу 100


Ответы на вопрос

Отвечает Перевалова Маша.

Дано

CxHy

y = 2x + 2

Mr(CxHy) = 100

Решение

Mr(CxHy) = xAr(C) + yAr(H) = 12x + y = 12x + 2x + 2 = 100

12x + 2x + 2 = 100

14x = 98

x = 7

y = (Mr(CxHy) - xAr(C)) / Ar(H) = (100 - 7 * 12) / 1 = 16

C7H16

Ответ: C7H16