Обчисліть об'м кисню (н.у.) який витратиться для спалювання метану кількістю речовини 2 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Сыскова Анютка.

дано

n(CH4) = 2 mol

-----------------

V(O2)-?

CH4+2O2-->CO2+2H2O

n(O2) = 2*2 = 4 mol

V(O2) = n(O2) * Vm = 4*22.4 = 89.6 L

ответ 89.6 л