Яку масу розчину з масовою часткою сульфатної кислоти 15% необхідно використати на нейтралізацію

0,4 моль калій гідроксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинов Юра.
H2SO4 + 2KOH -> K2SO4 + 2H2O

xг/100г = 0.4 моль/1 моль
x= 100*0.4/1 = 40 г.
m розч. = 40*100/15 = 266.6