При ваємодії лужноземельного металу масою 3,425 г з водою виділився водень обємом 560 мл (н.у).

Який метал узято для реакції?

Ответы на вопрос

Отвечает Комиссарова Софья.
Me + 2H2O = Me(OH)2 + H2
x-----------------------------------22400 мл 
3.425г--------------------------560 мл
х=22400*3.425/560=137
ответ: 137 г/моль Ba-барий