Невідома речовина містить 52,17% карбону, 13,4% гідрогену і оксигену стільки ж. Відносна

молекулярна маса цієї речовини 46. ВИЗНАЧТЕ ФОРМУЛУ РЕЧОВИНИ?ПЛИЗЗ!!! СРОЧНО!!!(Неизвестное вещество содержащее 52,17% углерода, 13,4% водорода и кислорода столько же. Относительная молекулярная масса этого вещества 46. ОПРЕДЕЛИТЕ ФОРМУЛУ ВЕЩЕСТВА?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
Загальна формула речовини CxHyOz. Якщо ми візьмемо 100 грам цієї речовини, то наші відсотки також стануть грамами. Рахуємо кількість речовини кожного елементу
n(C) = 52.17/12 = 4.35 моль
n(H) = 13.4/1 = 13.4 моль
n(O) = 34.43/16 = 2.15 моль
Робимо співвідношення n(C):n(H):n(O) = 4.35:13.4:2.15 = 2:6:1
Отже формула C₂H₆O або С₂Н₅ОН. Mr = 46