Масова частка Гідрогену в вуглеводні дорівнює 10%. Відносна густина його парів за повітрям - 1,379.

Встановіть його молекулярну формулу. У відповіді вкажіть суму всіх атомів у молекулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Финогеев Степан.

М(СхНу)=1,379*29=40

N(H)=40*110/100*1=4

N(C)=(40-4)/12=3

C3H4    сума атомів=7