Як здійснити такі перетворення N2--NH3--NO--NO2--HNO3


Ответы на вопрос

Отвечает Пика Карина.

Ответ:

Объяснение:

N2 + 3H2 = 2NH3

4NH3 + 5O2 = 4NO + 6H2O

2NO + O2 = 2NO2

2NO2 + H2O = HNO3 + HNO2