Етен об'ємом 15 л спалили в кисні.Який об'єм вуглекислого газу (н.у.) при цьому утворився?


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.
     15 л                                            Х л
  СH2=CH2       +      3O2     ->     2CO2      +     2H2O
n = 1 моль                                    n = 2 моль
Vm=22,4 л/ моль                         Vm=22,4 л/моль
V = 22,4 л                                     V = 44,8 л

15 л С2Н4    -    Х л СО2
22,4 л С2Н4  -  44,8 л СО2
V(CO2) = 15 * 44,8 / 22,4 = 30 л
Отвечает Константинопольская Эльвира.
Дано:
V(C2H4) = 15 л
Знайти:
V(CO2)

C2H4 + 3O2 = 2CO2 + 2H2O
З рівняння хімічної реакції слідує, що об'єм вуглекислого газу вдвічі більше за об'єм етену, тобто V(CO2) = 2*15 л = 30 л
Відповідь: 30 л