Допоможіть задачу розв*язати.Дуже і дуже потрібно Який об*єм кисню (н.у.) необхідний для

спалювання 1м³(н.у.) природного газу з масовою часткою метану 95%

Ответы на вопрос

Отвечает Слободский Игорь.
Якщо об'ємна частка метану, то все просто: СН4 + 2О2 = СО2  + 2Н2О
в 1куб м. міститься 0,95 куб.м метану, для якого потрібно кисню = 0,95*2 = 1,9 куб.м за законом Гей-Люссака, або 0,95/22,4*2*22,4 = 1,9 куб.м