Алкін масою 6,8 г повністю прореагував з воднем кількістю речовини 0,2 моль. Вивести молекулярну

формулу алкіну.

Ответы на вопрос

Отвечает Сухотенко Валерия.
CxHy + 2H2 (t,Ni)= CxHy+4

6.8/z = 0.2/2

z = 6.8/0.1 = 34 г/моль

CnH2n-2 = 68

14n = 70

n = 70/14 = 5

C5H8 — пент-1-ин.