СРОЧНООО РЕБЯТА У 370 г води розчинили 30 г мідного купоросу : обчислити масову частку

кристалогідрату і безводнои солі

Ответы на вопрос

Отвечает Саакян Асмик.

M(CuSO4*5H2O)=270г/моль

M(CuSO4)=160г/моль

m(CuSO4)=160*30/270=17,8г

m(розчину)=370+30=400г

w(CuSO4*5H2O)=30*100/400=7,5%

w(CuSO4)=17,8*100/400=6,6%