1. Написати рівняння реакцій наступних перетворень : ZnOHCl — ZnCl2 —Zn(OH)2 — Na2ZnO2 назвати

реагенти продуктів 2.Записати в молекулярній і іонній формі рівняння реакцій AgNO3 +Kl =

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Вова.

1. ZnOHCl + HCl = ZnCl2 + H2O

гидроксохлорид цинка, хлороводород

ZnCl2 + 2NaOH = Zn(OH)2 + 2NaCl

хлорид цинка, гидроксид натрия

Zn(OH)2 + 2NaOH (t)= Na2ZnO2 + 2H2O

гидроксид цинка, гидроксид натрия

2. AgNO3 + KI = AgI + KNO3

Ag(+) + NO3(-) + K(+) + I(-) = AgI + K(+) + NO3(-)

Ag(+) + I(-) = AgI