Обчисліть масу глюкози і води,які необхідно взяти для приготування 200 г розчину з масовою часткою

розчиненої речовини 2%​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Настя.

Дано: Розв'язання:

m(р.р.)=m(р-ну)*

w(р.р.) = 2%=0,2 *w(р.р.)

m(р-ну) = 200 г m(p.p.)=200*0.2=

=40г

Знайти: Відповідь: 40 г

m(р.р.) - ?