яка маса етанолу утворюється при гідратації етилену об`ємом 5,6 л (н.у.), за умови , що практичний

вихід продукту становить 95%

Ответы на вопрос

Отвечает Адайкин Борис.
N(C2H4) = 5.6 л/22,4 л/моль = 0,25 моль
С2H4 + H2O = C2H5OH
Знаходимо теоретичний вихід етанолу: З рівняння реакції слідує, що n(C2H5OH) = n(C2H4) = 0.25 моль
Практичний вихід складає n'(C2H5OH) = 0,25 моль*0,95 = 0,2375 моль
M(C2H5OH) = 46 г/моль
m(C2H5OH) = 0,2375 моль*46 г/моль = 10,925 г ≈11 г