Скласти рівняння реакцій які відображають схему перетворення речовин (- это стрелка в право)

mgo-mgso4-mgcl2-mg(no3)2-mg(oh)2

Ответы на вопрос

Отвечает Южаков Никита.
MgO+H2SO4=MgSO4+H2O
MgSO4+BaCl2=BaSO4(осад)  + MgCl2
MgCl2+2AgNO3=Mg(NO3)2+ 2AgCl(осад)
Mg(NO3)2 + 2NaOH = 2NaNO3 + Mg(OH)2 (осад)