Яка маса хлориду калію потрібна для приготування розчину цієї солі обємом 300 мл і з концентрацією

0.15M KCL

Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Арина.
N(KCl)=(0,15*300):1000=0,045моль; m(KCl)=0,045*74,5=3,3525г