на 6,8 г амоніаку подіяли хлороводнем. Добути хлорид амонію розчинили у 200г води. Чому дорівнює

масова частка NH4Cl у добутковому розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Василий.
NH3 + HCl = NH4Cl

6.8/22.4 = x/53.5

x = (6.8*53.5)/22.4 = 16.2 г

W(NH4Cl) = (16.2/200)*100 = 8.1%