Знайдіть масу Титан(ІУ) оксиду кількістю речовини 2 моль. Відповідь надайте в грамах


Ответы на вопрос

Отвечает Толстобров Никита.

Дано

n(TiO2) = 2 моль

Решение

m(TiO2) = n(TiO2)M(TiO2) = 2 * (48 + 2 * 16) = 2 * 80 = 160 г

Ответ: 160 г