Массасы 5г H2(2 астында) мен массасы 5г O2(2 астында) арекеттескенде неше грамм су алынады


Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Мирослав.

Ответ:

Берілгені: |Шешуі:

m(H2)-5г. |2H2+O2=2H2O

m(O2)-5г. |Mr(2H2)=2+1×2=4г/моль

__________ |Mr(O2)=16×2=32г/моль

тк:m(H2O)?|Mr(2H2O)=2×1+2×16=34г/м

5×32÷34=4.7