Молярна маса карбону 51,89%, гідрогену 9,73%, хлору 38,38%, Д(пов)=3,19 . знайти формулу


Ответы на вопрос

Отвечает Аскерова Лейла.
D(r)(29) = 3.19 ==> M(r) = 3.19 * 29 = 92.5 г/моль

n(C) = (51.89*92.5)/1200 = 4
n(H) = (9.73*92.5)100 = 9
n(Cl) = (38.38*92.5)/3550 = 1

C4H9Cl — хлорбутан.