Обчислити масові частки елементів у фосфор(v) оксиді P2O5


Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Артём.
дано:
P₂O₅
найти: w(P), w(O)
решение:
Mr(
P₂O₅ ) = 31·2+16·5 = 142
w(P) = 31·2\142 = 0,4366 или 43,66%
w(O) = 16·5 \142 = 0,5664= 56,64%
ответ: w(P)=43,66%, w(O)=56,64%