До розчину хлориду калію масою 200г щ масовою часткою солі 30% долили 150 мл води. яка масова

частка речовини в добутому розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Костикина Ангелина.

дано

дано

m(ppa KCL) = 200 g

W(KCL) = 30%

+V(H2O)= 150 ml

----------------------------

W1(KCL)-?

m(KCL) = 200*30% / 100% = 60 g

m(H2O) = p(H2O) * V(H2O) = 1*150 = 150 g

m1(ppa KCL) = m(ppa KCL) + m(H2O) = 200+150 = 350 g

w1(KCL) = 60 / 350 * 100% = 17.14%

ответ 17.14 %