Здравствуйте помогите решить задачу по химии срочно . Зарание спасибо ! Масові частки Карбону і

Гідрогену в органічній речовині відповілно становлять 52,17 % і 13,04 % . Густина парів цієї речовини за воднем становить 23 , установіть мо- лекулярну формулу сполуки , якщо відомо , що вона реагує з натрієм з виділенням водню .

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Арсен.

етанол С2Н5ОН.

............


Отвечает Дорофеев Олег.

D(H2)=23 M(CxHyОz)/M H2=23

M CxHyOz=23*2г/моль=46г/моль

Возьмем образец вещества массой 100 г

Тогда m C 52,17 m H 13,04 остается еще 34,79 г, что скорее всего будет массой О

x:y:z= n C:n H: n O= 52,17/12 : 13,04/1: 34,79:16 = 4,34:13,04:2,17=2:6:1

C2H6O по молярной массе подходит

2C2H5OH+2Na=2C2H5ONa+H2