Розклали 170 г гідрогену пероксиду (H2O2). Утворилося 90г води. Яка маса у грамах кисню при цьому

виділилась

Ответы на вопрос

Отвечает Цвиченко Ваня.

На підставі закону збереження мас речовин - маса вихідних речовин (реагентів) дорівнює масі продуктів реакції.

m(H2O2) = m(H2O) + m(O2)

m(O2) = m(H2O2)-m(H2O)

m(O2) = 170 г - 90 г = 80 г

Відповідь: 80 г О2