Взаемодії яких речовин відповідає скорочене ййонне порівняння Zn2+ S2-> ZnS


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Олег.

Ответ:

Объяснение:

ZnCl2 + Na2S = ZnS↓ + 2NaCl

Zn(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + S(2-) = ZnS↓ + 2Na(+) + 2Cl(-)

Zn(2+)+ S(2-)= ZnS↓