Алкін кількістю речовини 0,5 моль згорає без залишку, у кисні об'ємом 44,8 л. Встановіть формулу

алкіну.​помогите пожалуйста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Киося Наташа.

Відповідь:

СnH(2n-2)+O2=CO2+H2O

n(O2)=44,8/22,4=2моль

n(СnH(2n-2): n(O2)= 0,5:2=1:4

CnH(2n-2)+4O2=3CO2+2H2O

C3H4

Пояснення: