Розрахувати об`єм повітря, необхідний для повного спалювання 10 л бутану


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
      10 л                     Х л

    2C4H10       +      13O2     ->     8CO2    +   10H2O

n=2 моль                 n=13 моль

Vm=22,4 л/моль    Vm=22,4 л/моль

V = 44,8 л                V = 291,2 л

10 л С4Н10     -     Х л О2

44,8 л С4Н10  -  291,2 л О2

V(O2) = 10 * 291,2 / 44,8 = 65 л
V(воздуха)=65/0,21=309 л