Будь ласка, допоможіть розв'язати задачу... Обчисліть масу дипептиду, який утворюється з

амінооцтової кислоти масою 15 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Трафьяк Маргарита.

 NH2-CH2-COOH +NH2-CH2-COOH = NH2-CH2-CO-NH -CH2-COOH +H2O

n1 = \frac{15}{28+16+33} = 0,194 моль 

 n2 =\frac{0,194}{2} = 0,0974 моль 

m2 = 0,0974 \cdot 136=13,246  граммов