Обчислити об`єм водню, який виділиться під час взаємодії з водою кальцію кількістю речовини 3 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Борченко Милана.
Ca+2H2O=Ca(OH)2+H2
3моль--------хл
1моль-------22,4л/моль

х=3*22,4=67,2л

Ответ:67,2л