Срочно! Даю 20 балов! Напиши рівняння реакцій за схемою хімічних перетворень. Укажи назви продуктів

і типи реакцій. H2O2- O2- CaO- Ca(OH)2 і H2O- O2- P2O5- H3PO4

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.
H2O2=H2+O2 р-ция разложения
2Ca+O2=2CaO
CaO+H2O=Ca(OH)2
2H2O=2H2+O2
4P+5O2=2P2O5
3H2O+P2O5=2H3PO4