Спростіть вираз (х+3)в 2 степені(x+4)(x4) та знайдіть його значення, якщо х=-1 СРОЧНООО!!


Ответы на вопрос

Отвечает Kim Bekarys.

Ответ:

Объяснение:

(x+3)^2(x^2-16)

(x^2+6x+9)(x^2-16)

x^4-16x^2+6x^3-96x+9x^2-144=0

x^4-7x^2+6x^3-96x-144=0

x-1x-96x=144

96x=144

x=-1.5