Троє братів Софії на 1 рік, 2 роки і 5 років молодші від неї . Наступного року сума років усіх

трьох братів буде на 20 більшого від віку Софії .Скільки років Софіі зараз?

Ответы на вопрос

Отвечает Янкович Диана.

Х лет Софии
х-1; х-2; х-5 братьям
прибавим 1 год всем братьям и Софии
х-1+1+х-2+1+х-3+1=х+1+20
3х-3=х+21
2х=24
х=14 лет Софии сейчас