Школярі садили в парку квіти. Третьокласники висаджували по 20 квіток у ряд, а четвертокласники –

по 24. З’ясувалося, що у третьокласників рядів на 5 більше, ніж у четвертокласників. При цьому обидва класи посадили по однаковій кількості квітів. Скільки усього квітів посадили учні третього класу?

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Антон.

Нехай у четвертокласників було Х рядів,
тоді у третьокласників біло Х+5 рядів, а оскільки квітів була однакова кількість то
Х*24=(Х+5)*20
24Х=20Х+100
4Х=100
Х=25
тоді учні третього класу посадили 20Х=20*25=500 квітів
Відповідь: 500 квітів.