Як замінили менші одиниці вимірювання часу більшими ,розпиши 120с=2хв 200с=3хв 20с 50год=2доби

2год 300хв=5год 100хв=1год 40хв 40міс= 3р 4 міс

Ответы на вопрос

Отвечает Норкин Семён.

120с=2хв  120с/60с=2 (бо в хвилині 60с)

200с=3хв 20с  200с/60с=180с+20с (бо в хвилині 60с)

50год=2доби 2год  50год/24год=2доби 2години (тому що в добі 24 години)

300хв=5год  300/60=5 (бо в годині 60 хвилин)

100хв=1год 40хв  100/60=1год 40 хві (бо в годині 60 хвилин)

40міс= 3р 4 міс 40/12=3р 4 міс (бо в році 12 місяців)

Ніби то так