Помогите срочно!! Рухаючись проти течії річки, теплохід за 5 год пройшов відстань у 115 км.

Знайди швидкість течії річки, якщо власна швидкість теплохода — 28 км/ч.

Ответы на вопрос

Отвечает Ступаков Егор.
Х  -щвидкість течії
28-х - швидкість теплохіда проти течії
(28-х)*5=115
28-х=115/5
28-х=23
х=28-23
х=5 км/год - швидкість течії