До частки чисел 47952 і74 додати добуток чисел 198 і 306


Ответы на вопрос

Отвечает Шеметова Алёна.

Ответ:

61236

Пошаговое объяснение:

(47952:74)+(198*306)=61236

1)47952:74=648

2)198*306=60588

3)648+60588=61236