Садивнмк зибрав з трох яблунь по 240яблок з кожнои Третя частина яблук вин поклав у 4 кошики

Скильки яблок вин поклав у кожен кошик Поможит ришити умову задачи

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Данил.

240 яблук - це третя частина всіх яблук

240:4=60(яблук) - у 1 кошику

Отвечает Карманов Владик.

3*240=720 яблок всего

720/3=240 положил в 4 кошика

240/4=60 яблок