Привезені в магазин фрукти продати протягом двох днів. За перший день продати 7/15 усіх фруктів, а

за другий-на 18 кг більше, ніж за перший. Скільки кілограмів фруктів продали в магазині за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Антропов Кирилл.
1-7/15=15/15-7/15=8/15(осталось)
8/15-7/15=1/15 (это 18 кг)
18 кг:1/15=18 кг*15=270 кг (всего фруктов)
Ответ: за два дня продали 270 кг фруктов