З протилежних берегів озера завширшки 120м назустріч один одному одночасно почали рух два

плавці,які зустрілись через 6хв.Один плив зі швидкістю 12м/хв.З якою швидкістю плив інший плавець?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубовицкая Виктория.
1) 12 * 6 = 72 (м) - проплыл первый
2) 120 - 72 = 48 (м) - проплыл второй
3) 48 : 6 = 8 (м/мин) - скорость второго

Ответ: 8 м/мин.