Швидкість катера на підводних крилах проти течіїї річки дорівнює 68,5 км/год, а швидкість течії

1,5км/год.Знайдіть власну швидкість катера і його швидкість за течією річки

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Кирилл.

68,5+1,5=70 км/ч собственная скорость катера
70+1,5=71,5 км/ч  скорость катера по течению.

Отвечает Щербинин Тимофей.

Розв*яжемо задачу арифметично.  ( по діям)                                                    1) 68,5+1,5=70 (км/год) - швидкість катера.                                                        2) 70+1,5=71,5 (км/год) швидкість за тічеєю ріки.                              Відповідь: 71,5 км/год швидкість катера за течією ріки.