Задача 1.Оринка й Маринка збирали чорну смородину. Оринка збирає по 21 ягідок за хвилину, а

Маринка- на 7 ягід менше. За 9 хв вони зібрали всі ягоди з куща. Скільки ягідок було на кущі спочатку? Задача 2. Один робітник за день виготовляє 32 деталі, а другий- на 4 деталі більше. Скільки днів їм потрібно працювати разом, щоб виготовити 408 деталей?

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Алёна.
1) 21-7=14(яг) за хв збирає Маринка2)21+14=35(яг) разом збирають
3)35 * 9=315(яг) було на кущі
Відповідь: 315 ягідок було на кущі
Отвечает Ожигов Игорь.
Задача 1
1) 21-7=14 (ягід) збирає Маринка за 1хв

2) (21+14)×9=35×9=315 (ягід) було спочатку на кущі


Задача 2.
1) 32+4=36 (деталей) виготовляє другий робітник

2) 32+36=68 (деталей) разом виготовляють за день

3) 408÷68=6 (днів) потрібно, щоб виготовити 408 деталей