Знайдіть довжину кола і площу круга, якщо радіус дорівнює 3 см. Пожалуйста. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Корепанов Савелий.

L=2πR=2*3.14*3=18.84см, S=πR²= 3.14*9= 28.26 см²