У класі вчиться меньше ніж 50 учнів. За контрольну роботу 1/7 учнів отримали оцінку відмінно, 1/3 -

добре ,1/2 - задовільно . Решта робіт виявилися незадовільними . Скільки було таких робіт?

Ответы на вопрос

Отвечает Скурихин Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1/7+1/3+1/2=  6/42+ 14/42 + 21/42=41/42 -  уч. получили удовлетворит.

Весь класс - 1

2) 1- 41/42 = 1/42  уч.получили неудовлетворит.

Учеников в задаче   < 50чел., значит 42< 50, т.е. 1  чел. получили  неудовлетворительную оценку