У дитячому санаторіі Сонечко на полудень видали 420 персиків, а в санаторіі Зірочка- 375. У

санаторіі Сонечко було на 15 дітей більше, ніж у Зірочці. Скількі дітей було у кожному санаторіі, якщо всім відалі персиків порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Исупова Даша.

1) 420-375=45 (п)-на стільки персиків видали у "Сонечку", ніж у "Зірочці"

 

2) 45:15=3 (п) - отримала одна дитина.

 

(Бо оцих 45 "надлишкових"персиків дісталися саме оцим 15и "надлишковим"дітям)