Скільки часу проходитиме потяг завдовжки 600м через тунель довжиною 400м, якщо швидкість потяга

дорівнює 60км/год?Бажано написати розв'язок.

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Відповідь:

60 с = 1 хв

Покрокове пояснення:

Коли поїзд опиниться на початку в'їзду в тунель, то його хвіст буде від цієї точки на відстані 600 м, а весь тунель поїзд пройде, коли весь проїде через тунель в 400 м. Отже, нам потрібно дізнатися, за скільки поїзд проїде

S = 400+600=1000 м

Переведемо км/год в м/с

V = 60 км/год = 16,6 м/с

t = S/V = 1000/16,6 = 60 с = 1 хв